História Bridgestone a ich top pneumatika

História a najlepšie hodnotená pneumatika značky Bridgestone

História značky

Spoločnosť Bridgestone bola pôvodne založená v roku 1931 v Japonsku. Jej cieľom bolo vstúpiť do odvetvia s novými technológiami, ktoré by zlepšili kvalitu vozidiel a poskytli lepšie vybavenie. Ako čas plynul, spoločnosť urobila množstvo krokov, aby pokračovala vo svojom raste a získala pozíciu špičkového hráča v odvetví výroby pneumatík.

Spoločnosť je vynálezcom pneumatík s rayonovým kordom a používania nylonových pásov ako súčasti vnútornej štruktúry pneumatiky. Ide tak o bežnú vnútornú konštrukciu pneumatiky, ktorú používajú takmer všetky značky v odvetví výroby pneumatík.

Spoločnosť kúpila v roku 1988 americkú konkurenčnú spoločnosť Firestone s cieľom rozšíriť svoje podnikanie. Podarilo sa jej tak zvýšiť výrobnú kapacitu a po tomto kroku sa stala jedným z najväčších hráčov v odvetví. Bridgestone je celosvetová značka.

Typy pneumatík Bridgestone

Spoločnosť poskytuje takmer všetky typy pneumatík, ktoré na jazdu potrebujete. Bridgestone má výrobné kapacity, ktoré im umožňujú pôsobiť vo viacerých trhoch vrátane trhov SUV, ľahkých nákladných vozidiel, osobných vozidiel a motocyklov. Zoznam zahŕňa položky ako celoročné pneumatiky, zimné, letné, Run-Flat, Performance a mnoho ďalších.

Pneumatiky Ecopia EP422 Plus sú výnimočným kúskom.

Aby sme mohli efektívne preskúmať vlastnosti značky, vzali sme si jednu z jej najlepšie hodnotených pneumatík vôbec. Preskúmali sme všetko, čo môže svojím zákazníkom ponúknuť.

Prečo sú ich pneumatiky pre vás vhodné?

Pneumatiky Bridgestone zaručujú bezpečnosť a kontrolu, ktorú je potrebné mať pri brzdení a každodennom jazdení.
Nezávislé stredové bloky a symetrický dezén pneumatík pomá vytvoriť brzdný systém, ktorý je efektívny na krátke brzdné dráhy.

Špičková technológia výkonných letných pneumatík

Pneumatika EP422 je vyrobená so špeciálnou zmesou, ktorá zvyšuje trakciu na rozpálených letných cestách a mokrej vozovke. Má tiež optimalizovaný dezén, ktorý znižuje valivý odpor a zvyšuje priľnavosť k vozovke.

Skúsenosti na mokrej ceste s pneumatikami

Drážky na vnútorných a vonkajších okrajoch pneumatiky pomáhajú rozptyľovať vodu a zlepšujú trakciu celoročnej pneumatiky.

Ako udržať pneumatiky na snehu

Spoločnosť Bridgestone do pneumatík zabudovala mnoho prvkov, ako napríklad viacero vrstiev penovej gumy, ktoré zlepšujú palivovú účinnosť a udržiavajú zrnitosť pneumatík. Vďaka konštrukcii je kontaktná plocha rovnomernejšia, čo zaisťuje pneumatike dlhšiu životnosť.

Výhody pneumatík Bridgestone

  • Vďaka ich pneumatikám bude vaša každodenná jazda hračkou.
  • Vynikajúca trieda zimných pneumatík.
  • Pneumatiky využívajú technológia NanoPro Tech, ktorá poskytuje efektívnejšiu palivovu účinnosť.
  • Pneumatiky sú vytvorené pomocou technológie RENOA, ktorá zaručuje tichšiu jazdu a nižší valivý odpor.

Nevýhody pneumatík Bridgestone

  • Vyššie ceny môžu väčšinu vodičov odstrašiť, avšak naša rada znie, že na pneumatikaćh sa neoplatí šetriť.
  • Spoločnosť neberie až taký ohľad na životné prostredie.

Ďalšie kvalitné pneumatiky v našom katalógu