Najlepšie pneumatiky GoodYear roku 2022

pneumatiky GoodYear titulka

Pneumatiky GoodYear sú prvotriedné prémiové pneumatiky. Nové pneumatiky vám pomôžu cítiť sa na ceste pohodlnejšie a bezpečnejšie, poskytnú vám lepšiu priľnavosť na klzkom povrchu a lepšiu trakciu v náročných podmienkach.

Ako jedna z najlepších amerických a svetových značiek pneumatík ponúkajú vysokokvalitné pneumatiky pre všetkých vodičov.

Skvelé hodnotené pneumatiky GoodYear:

pneumatiky GoodYear Assurance ComfortDrive

Goodyear Assurance ComfortDrive

Spoločnosť Goodyear má pomerne novú pneumatiku Assurance ComfortDrive. V nezávislých testoch a hodnoteniach používateľov získala skvelé hodnotenie. Pneumatika je k dispozícii v rôznych rozmeroch, ktoré sú vhodné pre sedany, crossovery, SUV a ďalšie vozidlá. Pneumatika má hladkú jazdu, ktorá je pohodlná a poskytuje bezpečnú priľnavosť. Je o niečo drahšia ako bežnejšie pneumatiky GoodYear, ale jej celkový prémiový výkon je primeraný tejto cene.

Goodyear Assurance MaxLife

Pneumatika assurance MaxLife má dlhšiu životnosť a v porovnaní s ostatnými pneumatikami Goodyear a je o niečo cenovo dostupnejšia ako Goodyear Assurance ComfortDrive. Vďaka záruke na opotrebovanie dezénu s vyšším výkonom vám môže komfortná jazda vydržať veľmi dlho. Pneumatiky ponúkajú stabilné, bezpečné a citlivé ovládanie ako aj skvelú priľnavosť v mokrých podmienkach.

pneumatiky GoodYear Assurance MaxLife
pneumatiky GoodYear WinterCommand

Goodyear WinterCommand Ultra

Táto zimná pneumatika bez hrotov bola v nezávislých testoch dobre prijatá a ohodnotená. Medzi zákazníkmi získala taktiež skvelé hodnotenia. Ponúka komfortnou jazdou a citlivou odozvou. Dobre si vedie v zasnežených podmienkach, čo sa od jej konštrukcie zimnej pneumatiky očakáva. Miera opotrebovania je vyššia ako u celoročných pneumatík, preto sa odporúča vymeniť ich za letné alebo celoročné na záver snehovej sezóny.

Goodyear Eagle Sport All-Season

Ak hľadáte športovejšie pneumatiky, ktoré zvládnu záber v zákrutách a poskytujú skvelú priľnavosť, odporúčame vám osvedčené pneumatiky Eagle Sport All-Season. Tieto vysoko výkonné pneumatiky majú dlhú záruku na opotrebovanie behúňa. Jazda je tuhšia a sú navrhnuté tak, aby dobre fungovali na suchej vozovke a zároveň si poradili aj na mokrej, daždivej vozovke a to všetko za rozumnú cenu.

pneumatiky Goodyear Eagle Sport All-Season
pneumatiky GoodYear Wrangler Workhorse AT

GoodYear Wrangler Workhorse AT

Pneumatika Wrangler Workhorse AT je dokonalá terénna pneumatika na čokoľvek, do čoho sa chcete pustiť. Poskytuje stabilný výkon na ceste s jedinečnou konštrukciou, ktorá umožňuje v prípade potreby vyraziť mimo vozovku aj do sypkého alebo blatistého terénu. Pneumatika je tiež vybavenými hlbokými kanálmi, ktoré sa dokážu prehrabať snehom. Vďaka tomuto si zaslúžila plnohodnotnú klasifikáciu pneumatiky do snehu. To ale znamená, že nemusí poskytovať plný výkon zimnej pneumatiky.

Pneumatiky GoodYear