Spoľahlivé pneumatiky Barum

Spoľahlivé pneumatiky Barum

Spoľahlivé pneumatiky Barum – popísanie značky a favoriti z našej ponuky

Značka Barum

Spoločnosť Barum Tires bola založená v roku 1948 a je jednou z najdôveryhodnejších európskych značiek pneumatík.
Spoločnosť Barum Tires má sídlo v Českej republike. Pneumatiky vyrába od roku 1967. V roku 1993 sa spoločnosť spojila s nemeckou pneumatikárskou veľmocou Continental.

Spoločnosť vyrába širokú škálu pneumatík pre priemyselné, úžitkové a osobné vozidlá. Spoločnosť Barum je inovatívna spoločnosť vyrábajúca pneumatiky s pokročilými výrobnými metódami. Cieľom spoločnosti Barum je poskytovať svojim spotrebiteľom vysokokvalitné a cenovo dostupné pneumatiky.

4 skvele ohodnotené pneumatiky Barum z našej ponuky

Zimná pneumatika POLARIS 5

Zimná pneumatika Polaris 5

Zimná pneumatika POLARIS 5 od spoločnosti Barum prináša vynikajúce výsledky na zasnežených cestách. Dezén Polaris 5 bol navrhnutý na zlepšenie jazdných vlastností vychádzajúcich zo svojho predchodcu, dezénu Polaris 3. Táto pneumatika je ideálna pre osobné vozidlá strednej triedy a niektoré vozidlá SUV.

Dezén pneumatiky Barum Polaris 5

Dezén pneumatiky Barum POLARIS 5 je vyvinutý pre zimné klimatické podmienky a zabezpečí bezpečnú jazdu.
Bloky s priečnymi zárezmi v stredných rebrách a ramenách sú optimálne usporiadané a výrazne zlepšujú priľnavosť na snehu.
Špeciálne usporiadanie multifunkčných lamiel a špeciálny profil uprostred zlepšujú priľnavosť na snehu. Výsledkom je výnimočne dobrá trakcia, krátka brzdná dráha a bezpečná jazda na zasnežených a mokrých cestách.

Umiestnenie pozdĺžnych a bočných drážok zlepšuje odvod vody z behúňa a zaisťuje tak bezpečný výkon na mokrej vozovke. Dodatočné rezy v oblasti ramien zaisťujú skvelý kontakt s povrchom vozovky, čo zlepšuje priľnavosť na mokrých cestách.

Vylepšená štruktúra behúňa s rôzne odstupňovanými blokmi minimalizuje valivý hluk. Pri jazde, teda vytvára menej hluku, čo zákazníci radi ocenia.


Letná pneumatika Bravuris 5HM

Letná pneumatika Bravuris 5HM

Na výrobu letnej pneumatiky Barum BRAVURIS 5 HM je použitá zmes, ktorá zvyšuje životnosť pri vysokom počte najazdených kilometrov, zabezpečuje spoľahlivú priľnavosť k vozovke, znižuje valivý odpor a zabezpečuje vynikajúcu trakciu na ceste. Písmená HM (high mileage) znamenajú vysoký kilometrový výkon.

Dezén pneumatiky Barum Bravuris 5HM

Pneumatika Barum BRAVURIS 5 HM je vybavená polymérovou technológiou, ktorá posúva jej odolnosť a životnosť na vyššiu úroveň. Vďaka atraktívnemu dizajnu stredovej časti a vylepšeným bočným drážkam ponúka pneumatika hladké odvaľovanie po dlhšiu dobu. Efektívne rozloženie kontaktnej plochy zabraňuje aj nerovnomernému opotrebovaniu pneumatiky.

Najnovšie silikáty navyše zabezpečujú, že úroveň priľnavosti a valivého odporu zostáva na špičkovej úrovni. Vďaka vylepšenému rozloženiu dezénu sa znižuje miera deformácie pneumatiky a zabraňuje sa jej prehrievaniu.


Celoročná pneumatika Quartaris 5

Celoročná pneumatika Quartaris 5

Pneumatika Barum QUARTARIS 5 je zaradená do kategórie celoročných pneumatík. Je veľmi vhodná pre vodičov, ktorí jazdia v oblastiach s miernymi teplotami a prevažne v meste. Pneumatika ponúka dobré brzdné vlastnosti na snehu, presné riadenie a veľmi účinnú ochranu pred akvaplaningom.

Dezén pneumatiky Barum Quartaris 5

Cieľom vývoja pneumatiky Barum QUARTARIS 5 bolo vytvoriť celoročnú pneumatiku s vyváženým výkonom v každom ročnom období.
Väčší počet záberových hrán, dodatočné lamely v strede a v bočných častiach spoločne zabezpečujú bezpečnú jazdu, skrátenie brzdnej dráhy, dobrý handling na snehu a precízny handling na suchu.

Výkonnosť v lete je dosiahnutá vďaka tuhosti dezénu. Dôležitú úlohu zohráva stabilná štruktúra behúňa a prepojovacie mostíky v stredovej časti. Im vďačíme za presné ovládanie a krátku brzdnú dráhu na suchej vozovke.

Široké bočné drážky v kombinácií s dvoma obvodovými drážkami vás ochránia pred aquaplaningom a šmykom. Na mokrých cestách sa budete cítiť bezpečne.


Zimná dodávková pneumatika Snovanis 3

Zimná dodávková pneumatika Snovanis 3

Nová zimná pneumatika Barum SNOVANIS 3 je určená pre dodávkové automobily.
Pneumatika zabezpečuje dokonalý a presný záber v zimných podmienkach a súčasne udržuje stabilnú jazdu. Pneumatika sa vyznačuje svojou bezpečnosťou, odolnosťou a je účinná v uliciach miest, na diaľniciach i na cestách mimo mesta.

Dezén pneumatiky Barum Snovanis 3

Nový dezén dodávkovej pneumatiky SNOVANIS 3 je vyvinutý s prihliadnutím na udržanie väčšej časti pneumatiky v kontakte s vozovkou, čím zabezpečuje jej pomalšie a rovnomernejšie opotrebenie. To znamená vyšší kilometrový výkon a nižšie náklady.

Na výrobu pneumatiky SnoVanis 3 je použitá zimná zmes s najnovšou technológiou pre dodávkové pneumatiky. Táto nová technológia vedie k bezpečnej jazde na mokrej, zľadovatelej alebo zasneženej vozovke.

Nová pneumatika Barum SNOVANIS 3 je schopná ušetriť palivo na zasnežených mestských cestách, ale aj v hlbokom snehu. Za túto vlastnosť vďačí usporiadaniu blokov a lamiel dezénu a novej technológií pre dodávkové automobily.