Zimné pneumatiky GoodYear UltraGrip 9

Zimné pneumatiky GoodYear UltraGrip 9

Vylepšené pneumatiky GoodYear UltraGrip 9 úspešne nastúpili po GoodYear UltraGrip 8. Spoločnosť GoodYear sa môže pochváliť ich najväčšími prednosťami a to správaním pneumatiky na mokrej vozovke, skrátením brzdnej dráhy na snehu a rovnako tak predĺžením jej životnosti. Znížený valivý odpor vďaka inováciám v materiálovom zložení pneumatiky GoodYear UltraGrip 9 robia jazdu s pneumatikami ešte viac ekonomickejšou.

Pneumatiky spoločnosti GoodYear

Goodyear je jedným z popredných výrobcov pneumatík na svete. Ponúka širokú škálu pneumatík pre rôzne typy vozidiel, vrátane osobných automobilov, nákladných vozidiel, SUV a terénnych vozidiel.

Medzi najznámejšie pneumatiky GoodYear okrem iných patria modely z radu Eagle, ktoré sú určené pre výkonné športové vozidlá, a modely z radu EfficientGrip, ktoré sú navrhnuté na zníženie spotreby paliva a zlepšenie jazdných vlastností.

Goodyear taktiež ponúka pneumatiky pre rôzne sezóny a podmienky, vrátane letných, zimných a celoročných pneumatík, ako aj pneumatiky pre terénne vozidlá a dodávky.

Pneumatiky Goodyear sú vyrobené s použitím najmodernejších technológií a materiálov a sú testované na najvyššej úrovni, aby zaisťovali bezpečnosť a výkon pri každej jazde.

Zimné pneumatiky GoodYear UltraGrip 9

Goodyear UltraGrip 9 pneumatiky s výbornou trakciou

Goodyear UltraGrip 9 sú zimné pneumatiky určené na použitie na vozidlách nižšej a strednej triedy. Tieto pneumatiky ponúkajú výbornú trakciu a stabilitu na snehu, ľade a mokrom povrchu vďaka novému dezénu a zmesi gumy s vysokou priľnavosťou.

Pneumatiky UltraGrip 9 majú asymetrický dezén, ktorý poskytuje vynikajúcu trakciu a brzdenie na snehu a ľade aj vďaka novej zmesi gumy. Obsahuje lepivé zložky, ktoré zlepšujú priľnavosť, rovnako ako odolnosť proti akvaplaningu na mokrých povrchoch a taktiež zvyšujú životnosť pneumatiky.

Pneumatiky Goodyear UltraGrip 9 sú tiež navrhnuté na zníženie hlučnosti a zvýšenie komfortu pri jazde.

Goodyear UltraGrip 9 sa vyrába v dvoch dizajnoch behúňa. Dizajn behúňa so stredovou drážkou je určený pre rýchlejšie autá s jazdou na prevažne nezasneženom povrchu, dizajn behúňa pneumatiky bez stredovej drážky je zase určený prevažne pre autá jazdiace v podmienkach so snehom a ľadom. Tieto pneumatiky sú k dispozícii v širokej škále rozmerov, aby vyhoveli potrebám rôznych typov vozidiel.

Zimné pneumatiky GoodYear UltraGrip 9

Štítok pneumatiky Goodyear UltraGrip 9

Štítok obsahuje tri kľúčové ukazovatele výkonu pneumatiky: kategória palivovej účinnosti, priľnavosť na mokre a hlučnosť pneumatiky.

Podrobnosti o štítku pre pneumatiky Goodyear UltraGrip 9:

Kategórie palivovej účinnosti: Pneumatiky Goodyear UltraGrip 9 majú hodnotenie palivovej účinnosti C, čo znamená, že sú stredne úsporné.

Priľnavosť na mokre: Pneumatiky Goodyear UltraGrip 9 sú zaradené do kategórie B pre priľnavosť na mokre, čo znamená, že poskytujú veľmi dobré brzdenie na mokrej ceste.

Hlučnosť pneumatiky: Hlučnosť pneumatiky Goodyear UltraGrip 9 je uvedená v decibeloch (dB) a je vyjadrená tromi zvukovými vlnami. Hlučnosť týchto pneumatík je 71 dB, čo je mierne nad priemernou úrovňou pre pneumatiky s týmto rozmerom.

Je potrebné mať na pamäti, že tieto ukazovatele výkonu sú založené na štandardizovaných testoch a môžu sa líšiť v závislosti od reálnych podmienok jazdy. Spotrebitelia by mali použiť tieto ukazovatele ako orientačné informácie a zohľadniť aj ďalšie faktory, ako sú jazdné vlastnosti, životnosť pneumatiky a ďalšie.

labels 1

Ako dopadli pneumatiky Goodyear UltraGrip 9 v testoch

Test AutoBild Sportscars (2021): Goodyear UltraGrip 9 boli ocenené s najvyšším skóre v teste a boli popísané ako pneumatiky s vynikajúcou trakciou na snehu, dobrým výkonom na suchu a mokre a nízkym valivým odporom.

Test Auto Zeitung (2020): Goodyear UltraGrip 9 získali druhé miesto z 20 testovaných pneumatík a boli ocenené ako vynikajúce v oblasti trakcie na snehu a ľade a brzdení na mokre.

Test Auto Express (2019): Goodyear UltraGrip 9 boli vyzdvihnuté ako vynikajúce v oblasti trakcie na snehu a ľade a brzdení na mokre a boli ocenené ako skvelá voľba pre vlastníkov vozidiel strednej a nižšej triedy.

Celkovo sú pneumatiky Goodyear UltraGrip 9 považované za jedny z najlepších zimných pneumatík na trhu, s vynikajúcimi výkonnostnými vlastnosťami na snehu, ľade a mokre a s nízkym valivým odporom na zníženie spotreby paliva.